Pyramídové systémy sa používajú na terapiu duše a liečenie fyzického tela. Pri meditácií sa vytvorí telepatický most, 

cez ktorý prichádza silná liečivá energia priamo zo Zdroja, ktorá prichádza spolu s Kristovím vedomím bezpodmienečnej lásky.  


Shambhala pyramidálna technológia prináša : 

- výhody pokojnej mysle, celkové zlepšenie zdravotného stavu a harmonizácia fyzického tela a svetelných tiel  

- odstránenie migrény, lieči nespavosť či žalúdočnú nervozitu

- odbúranie stresu, posilnenie organizmu, dodanie vitality

- omladenie a celkové liečenie fyzického tela

- okamžitá úľava od bolestí a kŕčov

- pomáha na liečenie ľadvinových a žlčníkových kameňov

- zrýchlenie metabolizmu, zníženie cukru v krvnom obehu, odvodňuje, pomáha pri chudnutí

- zrýchlené liečenie po absolvovaní chirurgického zákroku, urýchlené hojenie zlomenín, aj starších zranení, či zrastov po operáciách

- zvyšuje sexuálnu aktivitu aj vo vyššom veku

- optimalizuje krvný tlak

- prirodzene vyvažuje, čistí a harmonizuje čakry

- pomáha chrániť fyzické aj svetelné telá pred astrálnymi vplyvmi

-  odstraňuje staré programy správania, energetické bloky, negatívne vzorce alebo návyky a uzdravuje myseľ, telo aj emócie

- čistí auru a odstraňuje všetko čo nie je v súlade s naším najvyšším Ja a Božou voľou

 


SHAMBHALA pyramidálna liečivá technológia je veľmi Božský posvätný nástroj.Pyramída je postavená na presný 51 stupňový uhol,ktorý   sa nachádza vo Veľkej pyramíde v Gíze, a jej konštrukcia pomáha chrániť posvätné energetické vzory na Zemi.  Jej proporcie sa vzťahujú na ľudskú podobu a posvätnú geometriu Zeme a jej vzťahu k Mesiacu, Slnku a Vesmíru. 

Predstavuje Slovo Božie ...  Metatronova meditačná pyramída je tvorená zo 6 Platónských telies, ktoré sú vyrobené z pozlátenej medi. Na jej špici je zasadený dvojitý svetelný solárny Orb. Celá požehnaná technológia je ručne zhotovená mníchmi v kláštore Shambhala v severnej Kalifornii. 

 Pyramída je zasvätená 7-mim archanjelom  - Archanjel Michael, Gabriel, Raphael, Uriel, Zadkiel a Shekinah zdobia stred každého rohového štvorstenca a Archanjel Metatron sedí v hviezdnom orbe, ktorý žiari zo špica pyramídy.Sedem archanjelov predstavuje sedem Božích lúčov. Archanjel Michael (druhý Lúč láskyplnej múdrosti), Metatron (prvý lúč Božej vôle) a Shekinah (tretí lúč tvorivej inteligencie, Duch Svätý) sú tri aspekty a ostatné sú štyri atribúty. Meditácia v pyramíde stimuluje väčšiu mozgovú aktivitu. Pomáha vyrovnávať hypofýzu a epifýzy, ako aj ľavú a pravú hemisféru mozgu.  Liečenie pod pyramídou je možné praktikovať denne.Meditácia v pyramíde má transcendentálny účinok a systém sa môže použiť aj na dlhodobé liečenie s ťažšími fyzickými diagnózami. V tom prípade je odporúčaný pobyt min. 6 x po sebe. 

Je vhodná pre začínajúcich ale aj pokročilých meditujúcich, alebo ako čisto pomôcka na ceste k zdravému fyzickému telu.

 Tento systém sa používa na terapiu duší, fyzického tela a svetelných tiel - NIE JE to mechanický spôsob prebudenia duše. Je to pomôcka na zosúladenie sa s Vyšším Ja, a s Božou voľou.

 


  Jedna terapia v trvaní 40 min stojí 21 Eur.